Rastgele Film
Yukarı Çık
0
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
10×10 izle
5.0

 250İZLENME

5.0İMDB

 88 SÜRE

YIL 2018

Lewis, karısını bir hastaneye yatırır. Karısının daha iyi olduğunu görme umuduyla hastaneye gittiği bir gün karısının öldüğünü öğrenir. Lewis, bu olayın ardından sıradan bir hayat yaşıyor gibi görünmesine rağmen içindeki intikam ateşini zapt edemiyordur. Eşinin ölümünü şüpheli bulan Lewis, hastanenin tek vukuatının eşi olmadığını öğrendiğinde ne yapması gerektiği konusunda planlar yapmaya başlar ve hastanede görevli hemşire Cathy’i kaçırır.
Özel korunaklı, ses geçirmez kalın duvarlarla çevrili eve hemşire Cathy’i getiren Lewis, bu 10 metrekarelik hücrede Cathy’den hastanede yaşananları itiraf etmesini ve eşinin nasıl öldüğünü öğrenmeye çalışırken çok daha çirkin olay ve gerçeklerle karşılaşacaktır. Duygu dolu 10×10 2018 ekran başından ayrılmak istemeyeceğiniz türde bir film.

10×10 2018 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. 10×10 filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

5.0/10 684
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
“10×10” filminde 4 Yorum bulunuyor.