Rastgele Film
Yukarı Çık
13
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Kuşlar izle
7.7

 2.996İZLENME

7.7İMDB

 119 SÜRE

YIL 1963

The Birds Alfred Hitchcock tarafından yönetilmiş olan 1963 yılı Amerikan yılı yapımı korku-gerilim filmi olup, Daphne du Maurier’in 1952 yılında yazmış olduğu aynı adlı eserine dayanıyor. Film, Kaliforniya’daki Bodega Körfezi’ndeki insanlara, birkaç gün boyunca süren ani ve açıklanamayan şiddetli kuş saldırıları üzerine yoğunlaşıyor.
Filmin başrollerinde, Rod Taylor ve ilk filminde yer almakta olan Tippi Hedren, yan rollerinde ise Jessica Tandy, Suzanne Pleshette ve Veronica Cartwright bulunuyor. Senaryo, Hitchcock tarafından du Maurier’in kitabının başlığını ve kitaptaki açıklanamayan kuş saldırılarını koruması ancak yeni karakterler ve daha detaylı bir olay örgüsü geliştirmesi söylenen Evan Hunter’a ait.
2016’da The Birds, Birleşik Devletler Kongre Kütüphanesi tarafından “kültürel, tarihsel veya estetik açıdan önemli” sayıldı ve Ulusal Film Sicili’nde korunması için seçildi.

Kuşlar 1963 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. The Birds filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

7.7/10 64648
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
“Kuşlar” filminde 2 Yorum bulunuyor.