Rastgele Film
Yukarı Çık
10
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Cezalandırıcı izle
6.7

 1.529İZLENME

6.7İMDB

 115 SÜRE

YIL 1993

1990’lı yıllarda bir terörist olan Simon Phoenix işlemiş olduğu pek çok suçtan ötürü yakalanır ve buz içerisinde dondurularak cezalandırılır. Simon Phoenix’i yakalayan polis memuru John Spartan da bu teröristin tuzağına düşer ve masum insanları öldürmekle suçlanır. O da aynı şekilde dondurularak cezalandırılır.
Sene 2032 olduğunda artık suç kalmamıştır. Yanlışlıkla serbest kalan Simon Phoenix karşısında ne yapacağını bilemeyen polisler sonunda John Spartan’ı da uyandırarak teröristi yakalamasını ister. Bir kadın polis olan Lenina Huxley ile birlikte çalışması istenen John Spartan uyumu yakalayamayan iki takım arkadaşı olurlar. Espirili halleri ile dikkat çeken Spartan yer altında yaşayan evsiz isyancıların olduğu bir mekân keşfeder.

Cezalandırıcı 1993 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Demolition Man filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

6.7/10 6348
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR