Rastgele Film
Yukarı Çık
3
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Diş Perisi izle
5.0

 915İZLENME

5.0İMDB

 86 SÜRE

YIL 2003

Darkness Falls filminde, gizemli bir canavar bir türlü Kyle’ın peşini bırakmaz. Kyle, çocukluğunda ansızın uyandığında bu gulyabani karabasan gibi üzerine çökmektedir. Gulyabani ise efsanelere karışmış olan Tooth Fairy adında bir yaratıktır. Kyle’ın yaşadığı olaydan sonra çevresindeki herkes Kyle’ın çıldırmış olabileceğini düşünür. Fakat artık seneler geçmiştir ve Kyle yetişkin bir birey olmuştur. Bu sorun da artık ortadan kalkmış gibi görünür.
Kyle yetişkin olduğunda her ne kadar bu olay ortadan kalkmış gibi dursa da Kyle bir gün tekrar aynı şeyleri yaşamaya başlar. Darkness Falls filmi Tooth Fairy olarak bilinen bir kısa filmden uyarlanmıştır. Filmin yönetmen koltuğunda ise henüz çok genç olan Jonathan Liebeman oturmaktadır.

Diş Perisi 2003 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Darkness Falls filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

5.0/10 11636
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR