Rastgele Film
Yukarı Çık
0
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Baban Kim? izle
5.5

 57İZLENME

5.5İMDB

 113 SÜRE

YIL 2017

ABD yapımı komedi, dram türündeki film izleyicisine 1 saat 53 dakika eğlence sunuyor. Baban kim 2017 filminde Peter ve Kyle iki kardeştir. Anneleri onlar daha çok küçükken babalarının öldüğüne inandırarak yetiştirir. İki kardeş büyüdükleri zaman bütün bunların bir yalan olduğunu keşfederek, babalarını bulmak için bir yolculuğa çıkar.
Bu yolculuk sırasında babaları hakkında bilgi edinmek isteyen kardeşler aslında anneleri hakkında istemeyecekleri bilgiler öğrenirler. Anneleri hakkında çok fazla istemedikleri bilgileri öğrenen kardeşler bu bilgiler nedeni ile çok fazla ikileme düşer. Aslında anneleri hakkında bu bilgiler onları farklı duygulara iter ve karışık duygular içine girmelerine neden olur.

Baban Kim? 2017 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Father Figures filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

5.5/10 3266
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR