Rastgele Film
Yukarı Çık
2
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Roman J. Israel, Esq. izle
6.4

 90İZLENME

6.4İMDB

 122 SÜRE

YIL 2017

Esg. Denzel Washington’a bağlı, merkezi Los Angeles olan hukuk araştırmacısı Roman J. Israel liberal bir avukat. Akıl hocası ölmüştür. Bu ölüm sebebi ile Roman J. Israel hukuk bürosunun başına geçmeye mecbur kalır. Firma sürekli olarak fakir ve evsiz olan kişilere yardımda bulunmaktadır. Fakat firmada bu yapılan yardımlar ile alakalı olarak tamamen ters ve olmaması gereken şeyler yapılmaktadır. Bunu fark eden Roman J. Israel bir şeyler yapması gerektiğini düşünür. Ama bunu yaparken kendini ekstrem ve kriz durumunun içinde bulunur. Akıl hocası artık olmadığı için kendi kendine karar vermeli ve bu durumu çözmelidir. Bu durumu çözer iken en ekstrem şeyleri yapmak zorunda kalacaktır.

Roman J. Israel, Esq. 2017 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Roman J. Israel, Esq. filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

6.4/10 13397
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
“Roman J. Israel, Esq.” filminde 4 Yorum bulunuyor.
 • Envert

  Denzel Washington yine harbi döktürmüş ama belli ki başka amaçları var burada. Yalnız bu filmin yapım yılının 2017 olma ihtimali sıfırın altında. Uzatmayalım:
  Avukat R. Israel (ki bu ismi seçmesi de inanın subliminal mesajlardan biri ve sebebini biraz sonra göreceğiz) geri planda durup bütün duruşmalara savunma yazan, duruşmanın açıklarını bulan bir kişidir.
  Bir gün ortağı kalp krizi sonucu ölür ve kelimenin tam anlamıyla dımdızlak ortada kalır. Zira Israel, duruşmalara katılmayıp duruşmaları oturduğu yerden -tabiri caizse- yönlendiren biridir.
  Ortağı ölünce, ölen ortağın isteği doğrultusunda, avukatlık şirketi başka birinin eline geçer. Bir gün bir market soygununda kasiyer öldürülür. İşe bakın ki öldürülen de bir İsraillidir. Suçlu olarak bir genç tutuklanır; ancak o genç suçlu değildir. Avukat olarak da Roman Israel tutulur.
  Suçsuz genç, Roman Israel’e gerçek katilin adını ve adresini verir. Lakin o İsrailli genç, hücrede öldürülür.
  Öldürülen gencin yakınları, katili bulana veya ihbar edene 100 bin dolar ödül vaat eder. Ölen genç Roman Israel’e katilin adını ve adresini vermiştir. Roman (Denzel Washington) yoksulluktan yorgun düşmüş biri olarak o parayı almak ister ve gerekeni yaparak parayı alır.
  Filmin başında bir mahkeme dilekçesi görürüz. Şikayet edilen kişi Roman Israel’dir. (Burada bir de çok ünlü bir uyuşturucu tacirinin ismi Roman Israel’in isminin bir parçası olarak veriliyor da o ismi unuttum.)
  Netice: Roman Israel, geçmişte -kendince- kutsal bir dava üzerine mücadele etmiş biridir. 100 bin doları alarak, bu davaya ihanet eder ve kendisini cezalandıırır.
  İyi seyirler.