Rastgele Film
Yukarı Çık
1
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Çelik Yağmuru izle
7.1

 974İZLENME

7.1İMDB

 139 SÜRE

YIL 2017

Dilimize Çelik Yağmur olarak çevrilen film de, Kuzey Kore ve Güney Kore’nin içine dahil olduğu bir savaşın durdurulma çabası anlatılmaktadır. Kuzey Kore istihbarat ekibinde çalışmış eski bir ajan olan Eom Chul Woo ile Güney Kore’de bir hükümet yetkilisi olan Kwak Chul Woo birlikte gizli bir operasyon yürütmeye karar verirler.
Bu operasyonun amacı ise planlanan büyük bir savaşın başlamadan başarısız olmasını sağlamaktır. Kore tarihinden izleri de içermesi sebebiyle yakın tarihe de pencere açan film, casusluk ve aksiyonun bir arada seyredilmesi keyfini izleyiciye son dakikasına kadar yaşatıyor. Bu nedenle bu ajan ve yaralı bürokratın hikayesine mutlaka tanıklık etmek isteyeceksiniz.

Çelik Yağmuru 2017 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Steel Rain filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

7.1/10 1547
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
“Çelik Yağmuru” filminde 3 Yorum bulunuyor.
 • bakisacisi

  Film çok güzel. aksiyon dram. çok hoş. izleyin derim. hatta. admin bunu ana sayfaya koy bence.

 • Envert

  Bizim anlamakta zorlanacağımız ilişkiler üzerine kurulmuş bir film.
  Film yapımcısı, muhtemelen, Kuzey Kore ile Güney Kore’nin birleşmesini isteyen biri. Sebebi de çok açık. Filmde ’’paranoyak’’ ’’komünistler’’in iktidar mücadelesinde ’’Amaç için her yol mubah’’ felsefesinin tanığı oluruz.
  Kuzey’in yoksulları büyütülerek gözümüze sokulur. Güney’in -nispeten- refah içinde yaşayan insanları da sıradan bir durummuş gibi aktarılır.
  Kore, bilindiği gibi, bölünmüş bir ulustur. Bunu yapan da Amerika’dır. Bu filmde öne çıkan mesaj, bence, bölünmüş ulusun birleşmesi gerektiğidir.
  Kuzey Kore liderinin yaptıkları herkesin malumu. Ama bunu yapmasa, abd Kuzey Kore’yi bir kaşık suda boğar.
  Zevkle izleyeceğinizi umduğum bir film.

 • tak0

  çok iyi ve güzeldi beğendim