Rastgele Film
Yukarı Çık
0
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
2036 Origin Unknown izle
4.5

 98İZLENME

4.5İMDB

 94 SÜRE

YIL 2018

Mack, yeryüzünde gizli bir bölümde bulunan görev kontrol birimin tek üyesidir. İlk insanlı görev marsa yapılacaktır. Görevde kullanılan uzay aracı inişe geçtiği esnada bir güçten dolay başarısız olur. Kazayı araştıran Mark, bir yapay zeka ile birlikte çalışmaktadır ve kız kardeşiyle hiper bağlantı üzerinden iletişim kurmaktadır.
Hiper bağlantı, yapay zeka tarafından icat edilmiştir. A.R.T.I adı verilen yapay zeka bir süre sonra kontrolü ele alır yer yüzünde bir küp bulur. Mack ise bunu istemez ve yapay zekaların insanlara ait bir araç olması gerektiğini savunur. Bu fikirlerinden dolayı kız kardeşi ile arasında sorunlar oluşur ve bundan sonra da asıl olaylar başlar.

2036 Origin Unknown 2018 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. 2036 Origin Unknown filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

4.5/10 346
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR