Rastgele Film
Yukarı Çık
0
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
2307: Kış Rüyası izle
3.8

 216İZLENME

3.8İMDB

 101 SÜRE

YIL 2016

Senelerce süren mevsim bozukluğu, ülkenin dengesini bozmuştur ve 100 sene boyunca karlı bir hava yaşanmıştır. Bunun üzerine bu durumdan kurtulmak ve artık yaz aylarını yaşamak, güneşi görmek isteyen insanlar birçok çare aramıştır. Yaşanan kış mevsimi yüzünden açlık, ölüm, hastalık oranları artmış ve hayatta kalmak oldukça güç hale gelmiştir.
Bu durumun ortadan kalkması için tüm toplum bir araya gelmiş ve bir karar almıştır. Karların temizlenmesi ve yaz mevsiminin geri gelmesi için robotlar üretilmeye başlamıştır fakat bu robotlar insanlığa karşı gelmiştir. Robotların başında duran lider robot, insanlığa baş kaldırmış ve savaş başlamıştır. İnsanlık ve robotlar büyük bir savaşın içinde karşı karşıya gelmiştir.

2307: Kış Rüyası 2016 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. 2307: Winter's Dream filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

3.8/10 210
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR