Rastgele Film
Yukarı Çık
1
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
6 Balon izle
5.8

 44İZLENME

5.8İMDB

 74 SÜRE

YIL 2018

Katie arkadaşlarının akşam vereceği parti için hazırlık yapmaktadır. Parti başlamadan önce ne zaman geleceğini sormak için kardeşi Seth’i arayan Katie ona ulaşamaz. Seth’in partiye gelmemesinden dolayı giderek meraklanan Katie, Seth’ in evine giderek onun durumunun iyi olup olmadığını kontrol etmek ister. Seth’in evine gittiğinde onu kapı önünde baygın vaziyette bulunan Katie, kardeşinin hayatında bir şeylerin ters gittiğini anlar. Seth eski bir uyuşturucu bağımlısıdır ve bir süredir eroin kullanmamaktadır. Fakat Katie, Seth’ in durumunun iyiye gitmediğini ve bırakmış olduğu uyuşturucuya yeniden başladığını anlar. Seth’ in durumu ile yüzleşen Katie, onun bu bağımlılıktan tekrar kurtulması için elinden geleni yapacaktır.

6 Balon 2018 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. 6 Balloons filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

5.8/10 841
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
“6 Balon” filminde 12 Yorum bulunuyor.
 • Enver

  Katie, kendisine yeni bir hayat kurmaya çalışan bir kadındır. Ancak evlenip ayrılmış, bir kız çocuğu babası uyuşturucu bağımlısı kardeşinden ve bir hala olarak da çok sevdiği yeğeninden vazgeçememektedir.
  Film, 1’den 10’a kadar bölümler halinde metaforlarla (yani bildiğimiz eğretilemelerle, bir şeyi başka bir şeyin yerine koyarak anlatmaya çalışmalarla) biraz da üst perdeden sinema dilini tercih etmiş.
  İzlemenizi öneririm.
  (Bana gülecek, burun kıvıracak arkadaşlara ithafen imdb 10 üzerinden 8 veriyorum.)

 • Enver

  O metaforları yazmalıyım:
  1) İç ses bir limandan ve karşı sahile ulaştırılması gereken bir motordan söz eder.
  (Bu, Katie’nin hayatındaki zorluklardır.)
  2) İç ses, motoru kullanmayı bilmediğini söyler.
  (Bu, Katie’nin sorunları nasıl çözeceğini bilmediğini anlatır.)
  [b]***[/b] Hem motora, ilerleyen sahnelerde hem arabanın içine sular dolmaya başlar ve Katie boğulacak gibi olur. (Bu da Katie’nin sorunların altından kalkamamasını simgelemektedir.)
  Filmin sonlarında Katie’nin kardeşiyle oturduğu arabaya sular dolmaya başlar ve yine iç ses Katie’ye birtakım uyarılarda bulunur. Katie, kardeşine mutlaka tedavi olması gerektiğini söyler ve kendisiyle gelemeyeceğini bildirir. Kadın haklıdır; çünkü kendisine bir hayat kurmanın ön günündedir. Katie, arabadan dışarı çıkar. Arabadan sular boşalır.
  Harika bir filmdi. Admin, ellerine sağlık.
  Not: Üyeliğimin niçin sonlandırıldığını anlamış değilim.

 • Admin

  Merhaba Enver;
  Öncelikle güzel yorumlarınız için teşekkür ederiz.
  Yaşadığın sorun için üzgünüz bize https://www.fullhdfilmizleten.org/iletisim.html adresinde ulaşarak giriş yapmakta sorun yaşadığın üyelik adını ve e-posta adresini yazarsan kontrolleri yapıp geri dönüş yapalım.