Rastgele Film
Yukarı Çık
0
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
600 Mil izle
5.4

 72İZLENME

5.4İMDB

 85 SÜRE

YIL 2015

Arnulfo Rubio, acımasız ve ölümcül bir çete için silah kaçakçılığı yapmaktadır. Meksikalı bu çete çok acımasız ve kötüdür. Alkol, tütün, ateşli silahlar ve patlayıcılar bürosu ajanı Hank Harris, bu çetenin peşindedir. Çetenin içerisinde olup bitenleri öğrenmeye çalışır. Ajan, Rubio’yu tutuklamak ister fakat işler o anda karışır.
Ajan Hank Harris, Rubio tarafından kaçırılır. Rubio, ajanı patronuna götürmek ister ve o anda plan kurmaya başlar. Patron uzaktadır ve bu ikilinin 600 millik bir yolculuğa çıkması gerekmektedir. Bu yolculuk esnasında ikili arasında konuşmalar başlar ve bu konuşmalar arkadaşlığa dönüşür. Sonrasında Rubio, Ajan Hank Harris’i patronuna teslim edecek midir? Yoksa bu ikili farklı planlar mı yapacaktır?

600 Mil 2015 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. 600 Miles filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

5.4/10 136
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR