Rastgele Film
Yukarı Çık
9
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
7 Mezar Muhafızı izle
4.4

 791İZLENME

4.4İMDB

 90 SÜRE

YIL 2018

Korku ve macera temalı olan filmde Gençlik Çeşmesini arayan Mason karakteri zengin bir iş adamıdır. Bu araştırması için arkeologlardan yardım ister. Eski Çin İmparatorluğunda olduğuna inanılan çeşmeyi bulacağını sanan Luka karakteri örümcek krallığını bulur. Bulduğu örümcek krallığını arkadaşlarına duyurmak isterken bağlantı esrarengiz şekilde kopar.
Mason hem kendi isteği için hem de Luka’yı bulmak için Luka’nın kız kardeşini Jia ve arkadaşı Jack’i ikna ederek Luka’nın bulunduğu mağaraya yönlendirir. Dar tünellerde yaşanan talihsizlikler ve zehirli örümcekler arasında kalan gurup kendi dertleri ile uğraşırken bir yandan da Luka’yı bulmaya çalışırlar bu labirentte. Bir kurtarma operasyonu olarak anlatılan filmde görsel efektler aksiyonu artıracak derecededir.

7 Mezar Muhafızı 2018 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. 7 Guardians of the Tomb filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

4.4/10 1930
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
“7 Mezar Muhafızı” filminde 12 Yorum bulunuyor.
 • Envert

  Oldukça zorlayıcı ve bir okadar da inandırıcılıktan uzak bir hikaye. Bir filmin bilgisayar animasyonu olduğunu bilirseniz (örneğin READY PLAYER ONE gibi) zevkle izlersiniz. Çünkü hiçbir şeyi inandırmak için çaba harcamaz. Fakat 7 Guardian Tomb, öyle değil. Zaman kaybı olmadığına inanırsanız izleyin.

 • cz3chs

  izlemeden nasıl bilebiliriz ki zaman kaybı olup olmadığını.
  İnanmak la zaman kaybının ne ilgisi var.

 • Halil

  [b]Çok güzel[/b]