Rastgele Film
Yukarı Çık
5
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
96 Saat izle
7.8

 521İZLENME

7.8İMDB

 90 SÜRE

YIL 2008

Bryan, emekliye ayrılmış olan bir CIA ajanıdır. Eski yeteneklerini yeniden hayat geçirmek için çabalamakta ve eski formuna geri dönmek için uğraşmaktadır. Ancak bir gün görüşemediği kızının kaçırıldığını öğrenir. Kızının kaçırıldığını cep telefonu bağlantısı ile öğrenen Bryan, bu durum sonrasında neler yapabileceğini düşünmeye başlar.
Kabus gibi olan bu durumu tam tersine çevirmek için harekete geçen Bryan, beyaz kadın ticareti yapan azılı bir çetenin elinden kızını kurtarmak için kısa zamanda neler yapabileceğini ve aradaki mesafeyi nasıl aşabileceği konusunda planlamalar yapar. Çünkü bütün bunlar yetmezmiş gibi kızı Paris’te, Bryan ise Los Angeles’tadır. Bryan, kızını kurtarabilecek midir? Mesafeler Bryan’ın kızına kavuşmasını sağlayabilecek midir?

96 Saat 2008 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Taken filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

7.8/10 35279
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR