Rastgele Film
Yukarı Çık
9
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Abraham Lincoln: Vampir Avcısı izle
5.9

 1.012İZLENME

5.9İMDB

 105 SÜRE

YIL 2012

19. YY’da Avrupa’nın tamamı vampir işgalinin altındadır. Abraham’ın ailesi yeni yerlerine vampir zulmünden kaçarak gelmiştir. Yeni yerleştikleri yerde de vampir işgalinin başlaması ile beraber Abraham ailesini kısa süre içerisinde kaybeder. İntikam yemini eden Abraham, Amerika topraklarına başkan seçildikten sonra vampir avcısı olarak da görev almaya başlar.
11 adet güney eyaleti ve Washington arasında baş gösteren iç savaş, insanlar ve vampirler arasındaki iktidar savaşına da dönüşecektir. Abraham Lincoln vampirlerin kökünü dünyadan kazımak için gereken her şeyi göze alacak, bu uğurda kaybetmesi gereken ne varsa kaybedecektir. Vampirler ile insanların savaşını kazanan taraf, aynı zamanda iktidarın da sahibi olacaktır.

Abraham Lincoln: Vampir Avcısı 2012 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Abraham Lincoln: Vampire Hunter filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

5.9/10 6679
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR