Rastgele Film
Yukarı Çık
Google

Adalet Birliği Ölümcül Beşliye Karşı izle

2
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Adalet Birliği Ölümcül Beşliye Karşı izle
6.5

 473İZLENME

6.5İMDB

 77 SÜRE

YIL 2019

Adalet Birliği Ölümcül Beşliye Karşı 2019 filminde Amerika Birleşik Devletleri’nde vizyona girmiştir. Film, adalet birliği olarak adlandırılan gruptaki süper Kahramanların, düşmanları ile olan mücadelesini anlatıyor. Kahramanların düşmanlarına karşı savaşı gün geçtikçe zorlaşmaktadır. Çünkü düşman tarafın gücü daha da artmıştır.
Superman’ın önderliğini yaptığı adalet birliğinde, Batman ve Wonder Woman yer alıyor. Adalet birliği ekibi, şehri ele geçirmek isteyen ve “Ölümcül Beşli” adını verdikleri kötü düşmanlarına karşı mücadele ediyor.
Ölümcül beşlide yer alan kötü düşmanlar Validus, Tharok, Mano, Emerald Empress ve Persuader’den oluşuyor. Fantastik, Bilim-Kurgu ve animasyon türünde olan film, adalet birliğinin ölümcül beşliye karşı savaşını konu almaktadır.

Adalet Birliği Ölümcül Beşliye Karşı 2019 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Justice League vs the Fatal Five filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

6.5/10 1295
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR