kapat

  Film açılmıyorsa farklı kaynaklar için üstteki { Mareşal 1080p & RapidVideo & Streamango } üstüne basarak seçim yapabilirsiniz.

1080P
Ailecek Şaşkınız
Yerli

Google Ailecek Şaşkınız izle

Ailecek Şaşkınız izle, türkçe dublaj izle, altyazılı izle, full izle, hd izle, filmini izle, 1080p izle, online izle, 720p izle, filminin bilgileri, Son derece şımarık ve beceriksiz bir adam olan Ferhat, babasının şirketinde CEO'luk yapmak üzere şirketin başına geçer. Çocuksu yapısını bir türlü üzerinden atamamış olan Ferhat'ın çocukluk arkadaşı ve onun sağ kolu olan Gökhan ise şirkete finans müdürü olmuştur. İki kafadar arkadaş yaptıklarıyla şirket çalışanlarını canlarından bezdirirler. Kaba davranışları ile çalışanlarını illallah ettirirler.
 Şirket çalışanları için yemek servisi konusunu görüşmek için bir restorana giderler ve restoran sahibi ile arkadaşlık kurarlar. Restoran sahibinin Elif isminde bir kızı vardır, Ferhat bu kıza deli gibi aşık olur. Ancak Elif ona göre bir kız değildir. Özel eğitimlerle donanmış, zeki, akıllı ve sert bir karakteri vardır, bu özellikleriyle Ferhat'ı oldukça zorlayacaktır.

  •  Tür:

 14797İZLENME

 1FAVORİ

 6.5İMDB

  Yorum Alanı
3 Yorum Yapılmış
Misafir
Avatar
Ziyaretçi
hard 09 Mayıs 2019, Perşembe
seni seviyorum admin sende olmasan film izleyemeyecegız
Avatar
Ziyaretçi
ihsan 15 Mayıs 2019, Çarşamba
cok güzel
Avatar
Ziyaretçi
kaptan 16 Ağustos 2019, Cuma
çok güzellll
  Benzer Filmler