Rastgele Film
Yukarı Çık
16
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Air Erotica izle
6.8

 3.635İZLENME

6.8İMDB

 101SÜRE

YIL 2004

Nic Cramer’in yönettiği ve Chloe Jones, Dawn Arellano ve Dillon Day’ın baş rollerini paylaştığı erotik bir film olan Air Erotica 2004 ENG, İngilizce olarak yayınlanmaktadır. Esas mesleği pilot olan Jane çok güzel bir fiziğe sahiptir. Jane, amcasına ait olan 4 kişilik klasik bir uçağı, erkekler kulübüne çevirerek para kazanmayı planlamaktadır.
Bu amacına ulaşmak için Jane’in uçuş yardımcılarına ihtiyacı vardır. Kısa süre sonra güzel uçuş yardımcılarından olumlu cevap alır. Bu çok güzel uçuş görevlileri, uçağa binen müşterilerin her türlü fantezilerini yerine getirmek ve kulübün para kazanması için gereken her şeyi yapmaya isteklidirler. Uçağın iç tasarımı da değiştirildikten sonra, Jane’in ilk müşterileri gelmeye başlamıştır.

Air Erotica 2004 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Air Erotica filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

6.8/10 1012
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
“Air Erotica” filminde 1 Yorum bulunuyor.
  • Etibar
    Bu yorum spoiler içermektedir. Okumak için tıklayın.