Rastgele Film
Yukarı Çık
0
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Ak Kuyruklu Geyik Avcısının Mirası izle
5.5

 102İZLENME

5.5İMDB

 83 SÜRE

YIL 2018

Ak Kuyruklu Geyik Avcısının Mirası filmi, vahşi doğada geziye çıkan ve 12 yaşındaki oğluyla bağ kurmaya çalışan babanın hikayesini ele alıyor. Buck Ferguson av dünyasında ünlenmiş bir avcıdır. Kuzey Amerika’da oldukça sık görülen akkuyruklu geyikleri avlamak kadar çok sevdiği bir tutkusu yoktur. Avcılıktaki başarısını özel hayatı söz konusu olunca başarılı olamayan Buck eski eşi ile bağlarını koparmıştır ve eski eşi başka biri ile yaşamaktadır. Oğluyla yeniden bağını güçlendirmek isteyen Buck, oğlunu da yanına alarak ava götürecektir.
Çıkacakları gizemli yolculukta oğlunun avcılıktan ve doğadaki geyiklerden ziyade sosyal medya ve internet dünyası ile ilgilendiğini gören baba oğlunun ilgisinden vazgeçmeyecektir.

Ak Kuyruklu Geyik Avcısının Mirası 2018 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. The Legacy of a Whitetail Deer Hunter filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

5.5/10 324
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR