Rastgele Film
Yukarı Çık
24
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Alacakaranlık Efsanesi: Yeni Ay izle
4.7

 3.044İZLENME

4.7İMDB

 130 SÜRE

YIL 2009

Evrenin en yakışıklı vampiri Edward ile en güzel insanı Bella’nın aşkı sürmeye devam ediyor. Serinin ilk filminde aşk yaşamaya karar veren ikili Yeni Ay filminde Edward’ın kararı ile ayrılırlar. Yaşanılan olaylar doğrultusunda Edward Bella’yı terk eder ve kasabadan ayrılır. Bella büyük bir yıkıma uğrar kendisini çevreye kapatır.
Ancak zamanla başını belaya soktuğunda Edward’ın kendisine çektiğini fark eder. Bella ne zaman derde girse Edward’ı hisseder ve bu nedenle kötü şeyler yapmaya başlar. Edward’ın da aldığı kötü kararlar Alice ve Bella’yı ortaklığa iter. Amaç hem Bella’nın hem de Edward’ın mutluluğunu sağlamaktır. Bella, Edward’ın onu asıl terketme sebebini de öğrenecektir.

Alacakaranlık Efsanesi: Yeni Ay 2009 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. The Twilight Saga: New Moon filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

4.7/10 158047
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
“Alacakaranlık Efsanesi: Yeni Ay” filminde 3 Yorum bulunuyor.