Rastgele Film
Yukarı Çık
0
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Alex Hakkında izle
6.4

 49İZLENME

6.4İMDB

 99 SÜRE

YIL 2014

Kısa süre önce intihar girişiminde bulunan Alex; ailesinin organize ettiği hafta sonu tatilinde, 7 üniversite arkadaşı ile yeniden bir araya gelir. Görevleri Alex’i korumak olan arkadaşları; geçmişte yaşanan olayları hatırladıklarında, kısa süreliğine neden orada olduklarını unuturlar. Karmaşık ve kirli geçmişleri su yüzüne çıktığında ise; hafta sonu tatili, geçmişte yapılan hataları düzeltme toplantısına dönüşmeye başlar.
Jesse Zwick’in yönetmen ve senarist koltuğunda oturduğu Alex Hakkında filmi; Nate Parker, Jason Ritter, Maggie Grace, Max Greenfield ve Aubrey Plaza gibi isimleri bir araya getiriyor. Arkadaşlık ilişkilerine dair her konunun titizlikle irdelendiği film, Marshall Herskovitz ve Adam Saunders yapımcılığı ile beyaz perdeye taşınıyor.

Alex Hakkında 2014 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. About Alex filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

6.4/10 2903
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR