Rastgele Film
Yukarı Çık
0
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Tüm Azizler izle
6.1

 35İZLENME

6.1İMDB

 108 SÜRE

YIL 2017

Gerçek bir hikayeden esinlenilen film ele geçirdiği ürünleri satıp ticaret yaparak hayatını kazanmaya çalışan bir adamın aniden aslında bu işi yapmak istemediğinin asıl yapmak istediği işin papazlık olduğuna karar vermesiyle başlar.
Ancak içinde bulunduğu şartlar papazlık için uygun değildir ve uygun olabilmesi için fırsat kollarken Güneydoğu Asya bölgesinden gelen mültecileri taşıyan bir araca rastlar ve hayatı o mülteci taşıyan araç ile değişir.
Araçtakiler ile birlikte yıkılması gereken bir kiliseyi kendilerine ev olarak seçeceklerdir.
Durumu öğrenen bazı yetkililer mültecilere ev sahipliği yapan, Michael Spurlock’un papazlık yaptığı bu kiliseyi kapatma kararı alacaktır.
Büyük bir direniş örneği sergileyen Michael Spurlock sadece bir kişiyi kurtarabilecektir.

Tüm Azizler 2017 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. All Saints filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

6.1/10 453
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR