Rastgele Film
Yukarı Çık
0
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Alleycats izle
4.7

 189İZLENME

4.7İMDB

 101 SÜRE

YIL 2016

Chris, çocukluğundan bu yana bisiklet kullanmaya oldukça eğilimli ve yeteneklidir. Yapmış olduğu en iyi şey bisiklet kullanmak olduğu için bu yeteneğine uygun bir iş bulmuştur. Chris, bir firma için bisikletli kuryelik yapmaktadır.
Oldukça sakin ve düzenli bir hayatı olan Chris bisikleti ile kuryelik yaparken kendisini işlenen bir cinayetin ortasında bulur. Endişelenerek hemen ortamdan uzaklaşan Chris cinayetin neden ve kim tarafından işlendiğini merak eder. İlk başta kaçmış olsa da merakı yüzünden cinayeti araştırmaya başlar.
Cinayet konusunda araştırmalar yaparken Chris’i bir sürpriz beklemektedir. Kendisini bir anda yasa dışı şekilde bisiklet yarışları yapan bir çetenin ortasında bulur. Chris’i farklı günler beklemektedir.

Alleycats 2016 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Alleycats filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

4.7/10 252
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
“Alleycats” filminde 4 Yorum bulunuyor.
  • Envert

    İngiliz ve Fransız sineması, bildiğim kadarıyla asla Amerikan sineması kadar vasatlığa düşmedi. Bu film de İngiliz sineması açısından -bence- vasatın üzerinde bir film. Hele ki Project Eden ile karşılaştırıldığında onun yanında bir baş yapıt kalıyor bu film. (Alleycats)
    Bisikletli bir kurye, posta götürdüğü bir evde bir cinayete tanık olur. Kaskının üzerinde taşıdığı ve sürekli çekim yapan bir kamera cinayeti kaydeder ve olaylar bundan sonra başlar. Katil, bir bakandır. Kurye Chris, öldürülür. Ama yine aynı kamera sayesinde kendi ölümünün de baş tanığı olur.
    Chris’in ablası bu cinayetin üzerine gider…
    İyi bir film. İzlemenizi öneririm.