Rastgele Film
Yukarı Çık
9
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Amerikan Sapığı izle
7.6

 2.706İZLENME

7.6İMDB

 101 SÜRE

YIL 2000

Patrick Bateman adındaki burjuva bir aileden gelen iyi görünümlü ve zengin bir adam kendi sosyal çevresinde ve ailesi arasında saygın bir yere sahiptir. Hiç kimse Bateman’ın içinde nasıl bir canavarın yattığından haberdar değildir. Oldukça genç, yakışıklı ve iyi görünümlü olan bu kişi çevresinde her daim saygı görmüş bir kişiliktir.
Fakat Bateman’ın en büyük sırrını ne ailesi ne de sosyal çevresi bilmektedir. Patrick öldürmekten oldukça zevk alan bir seri katildir. Üstelik bu seri katilin en büyük koleksiyonu da öldürdüğü kurbanlarından elde ettiği hatıralardır. Öldürdüğü masum kurbanlarının vücutlarından aldığı parçaları evinde muhafaza eden Patrick kurbanlarını genellikle masum ve sessiz kişiler arasından seçer.

Amerikan Sapığı 2000 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. American Psycho filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

7.6/10 243934
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
“Amerikan Sapığı” filminde 4 Yorum bulunuyor.
  • Kemal İmamoğlu

    Şiszofren bir adamın hikayesi. Vakit kaybı bir film

    4