Rastgele Film
Yukarı Çık
10
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Amish Girls izle
3.0

 4.471İZLENME

3.0İMDB

 66SÜRE

YIL 2016

Yaşamları boyunca kapalı bir toplumda bulunan ve bu toplumun geleneklerine uygun bir şekilde yaşayan Amish kızları için hayat bir kapalı kutudan ibarettir. Topluluklarında standart görevleri bulunmaktadır. Dış dünya ile gereksin imleri kadar iletişim kurabilen kızlar birçok yönden kendilerini eksik hissetmektedir. Ancak kendi tutkularını bastırmalarının yetersiz kalmasıyla ortaya çıkacak olan süreç, kızları farklı bir yola sürükleyecektir.
Bedenlerini tutsak eden prangalardan kurtulma arzusuyla birlikte cinsel deneyimlerini yaşamak adına her şeyi göze alırlar. Artık Amish kızları için bedenlerini, tutku ve arzularını tanıma dönemidir. Büyük bir iştahla cinsel becerilerini deneyimlemeye ve öğrenmeye başlarlar. Cinsel hazzı doruklarına kadar yaşamaya başlayacaklar ve bu haz onları daha doyumsuz hale getirecektir.

Amish Girls 2016 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Amish Girls filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

3.0/10 264
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR