Rastgele Film
Yukarı Çık
8
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
An Affair: My Sister-in-law’s Love izle
3.6

 3.187İZLENME

3.6İMDB

 73SÜRE

YIL 2018

An Affair: My Sister-in-law’s Love filminin ana teması iki kız kardeş olan Eun Joo ve Eun Hee üzeirne kuruludur. Eun joo ve Eun Hee çok iyi anlaşan ve yirmili yaşlarındaki iki kız kardeş üniversitede okumaktadır. Eun joo’nun en büyük hayallerinden biri akademisyen olmaktır. Bu yolda pek çok mücadele verecek Eun Joo için işler çığırından çıkacaktır.
Diğer kız kardeş Eun Hee ise uzun bir süre sonra Je Huyk’a aşık olur. Je Huyk fit görünümlü ve oldukça yakışıklı bir eğitmendir. Durumu oldukça iyi olan, büyük bir şirkette yönetici konumunda olan Eun Hee, eğitmene yakınlık sağlayacağını düşünerek Je Huyk’u işe alır.

An Affair: My Sister-in-law’s Love 2018 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. An Affair: My Sister-in-law’s Love filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

3.6/10 1136
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR