Rastgele Film
Yukarı Çık
0
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
An Affair Two Sisters izle
1.9

 363İZLENME

1.9İMDB

 72SÜRE

YIL 2017

İki güzel kız kardeş yaşadığı bölgede erkeklerin dikkatini çeken kadınlardır. Dağ başında küçük bir kafe işleten kardeşlerin müşterileri genel olarak erkeklerden oluşmaktadır. Çekici giyinerek erkeler müşterileri kafeye çeken kız kardeşler oldukça geniş fanteziye sahip düşünceleri vardır. Beğendikleri, hoşlarına giden erkek müşterileriyle özel olarak ilgilenen ve böylece kafenin gelirini arttıran kız kardeşlerin başına bir gün garip olaylar gelir.
Evden taşınarak kafenin arka bölümünde bir oda da kalmaya başlayan kardeşleri gizemli bir adam uzaktan izlemeye başlamıştır. Bu adamı kısa sürede fark eden kızlar, ilk zamanlar korkuya kapılsa da ileri ki zamanlarda ateşli fantezilerini süsleyen biri olduğunun farkına varacaktır.

An Affair Two Sisters 2017 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. An Affair Two Sisters filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

1.9/10 333
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR