Rastgele Film
Yukarı Çık
12
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Animal World izle
6.5

 1.178İZLENME

6.5İMDB

 132 SÜRE

YIL 2018

Zheng, hiçbir şeyi umursamayan ve hayatı bomboş geçiren bir kişidir. Eline geçen paraları da savurmaktadır. Bunların üzerine Zheng, sürekli arkadaşlarından ve etrafından borç para almakta ve her tarafa borçlanmaktadır. Zheng, borçlarını ödemek için harekete geçmeye karar vermiştir. Bir gün “Kader” adında gizemli bir gemiye biner.
Bu gemi, gizemli kumar oyunlarının oynandığı bir alandır. Zheng, burada kumar oynayıp kazanırsa bütün borçlarını ödeyeceğini düşünür. Gemide oynanan oyunların kuralı çok basittir. Bu Zheng için müthiş bir fırsattır ve bir dakika düşünmeden bile kumara dahil olur. Ama Zheng’in hesaba katmadığı çok önemli bir şey vardır. Gemiye kazanmak için gelen yalnızca kendisi değildir.

Animal World 2018 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Animal World filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

6.5/10 495
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR