Rastgele Film
Yukarı Çık
3
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Animas izle
4.8

 739İZLENME

4.8İMDB

 83 SÜRE

YIL 2018

Film İspanyol korku filmi olarak detaylandırılmış ve hafızalara kazınacak bir film olarak karşımıza çıkıyor. Jacques, bir Fransız gazetesinde muhabir olarak çalışan araştırmacı bir gazetecidir. Vatikan’dan gelen bir çağrı ile kendisini araştırma yapabileceği, ancak hiç bilmediği türden gizemli olaylar zincirinin içinde bulur.
Bakire Meryem’i gördüğünü iddia eden 18 yaşındaki genç kız hakkında araştırma yapılacaktır. Konu hakkında bir dizi söylenti yayılır ve yetkililer konuyu araştırması için özel bir soruşturma komisyonu oluşturulmasına karar verirler. Jacques’in böyle konular hakkında hiçbir bilgisi yoktur ancak soruşturma komisyonunda Jacques’e de görev verilmiştir. Gazetelerde yayınlanan Bakire Meryem haberi sonrasında insanlar Meryem’i görmek için Vatikan’a gidiyorlardır. Jacques bu görevi kabul eder.

Animas 2018 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Ánimas filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

4.8/10 12
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR