Rastgele Film
Yukarı Çık
0
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Arès izle
6.2

 360İZLENME

6.2İMDB

 80 SÜRE

YIL 2016

Yönetmen koltuğunda Jean Patrick Benes bulunan filmin senaryosunda da yine Jean Patrick Benes, Benjamin Dupas, Alan Mauduit bulunur. Yakın gelecekteki bir senaryoya sahip olan film bazı eleştirel yönleri ile eleştirilmiştir. Dünya düzeni değiştikten sonra işsizlik rakamları oldukça fazla şekilde artmaya başlamıştır.
Bu sorunla uğraşan ülkelerin başında ise Fransa gelir. Fransa’daki işsiz sayısı 10 milyondan fazla bir hal alır. Bu durum ülkeyi fakir bir duruma düşürmüştür. Asileşen ve giderek değişken bir hal alan halk ise kendini eğlendirmek için televizyonlarda yayınlanan ölümcül dövüşlere odaklanmıştır. Eğlenceli gelmesi ise oldukça garip iken bir başka ilginç olan durum dövüşlerde sunulan oyunculara yasal olarak ilaç verilmeye başlanmasıdır.

Arès 2016 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Ares filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

6.2/10 421
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR