Rastgele Film
Yukarı Çık
0
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Arı Kovanına Çomak Sokan Kız izle
7.3

 299İZLENME

7.3İMDB

 147 SÜRE

YIL 2009

Lisbeth Salander ismindeki bir kadın başına almış olduğu kurşun yüzünden bir hastanenin yoğun bakım biriminde yatmak zorunda kalmıştır. Yaşam mücadelesi vermekte olan talihsiz kadın yoğun bakımdan kurtulup sağlığına yeniden kavuştuğu vakit kendisini demir parmaklıklar ardında bulacaktır. Hüküm yemesinin sebebi ise üç cinayetten yargılanmasıdır.
Salander’ın bu davasında en büyük yardımcısı ve savunucusu olan muhalif gazeteci Mikael Blomkvist ise hayatı uğruna dahi savaşacak olan genç kadının arkasında durmaya niyetlidir. Blomkvist’in uğraşları ve yardımları sayesinde Salander, nihayetinde haklılığını ve suçlamalar konusundaki masumiyetini ispatlamaya çalışacaktır. Talihsiz kadın, hayatını zincirlere hapsedecek olan ve acı çektiren sistemin en büyük mimarı olan derin devletin oyunlarını açığa çıkarmak için kararlıdır.

Arı Kovanına Çomak Sokan Kız 2009 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. The Girl Who Kicked the Hornet's Nest filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

7.3/10 8593
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR