Rastgele Film
Yukarı Çık
1
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Arrow 8.Sezon izle
7.6

 595İZLENME

7.6İMDB

 42 SÜRE

YIL 2019

Milyarder bir çapkın olan Oliver Queen korkunç bir deniz kazasından sonra hayatında yeni bir sayfa açar. Beş yıl boyunca bulunamayan ve öldüğü zannedilen Oliver sonunda Büyük Okyanus’un ortasındaki tropik bir adada bulunur. Oliver Starling City’e, evine geri döner. Kendisini karşılayan annesi Moira, kız kardeşi Thea ve en iyi dostu Tommy Oliver’ın son beş sene içinde yaşadığı şeyler yüzünden çok değiştiğini fark ederler.

Birçok süper kahraman gibi Oliver da dönüştüğü adamı insanlardan saklamak ister ama bir taraftan da eskiden işlediği günahların bedelini ödemeye de kararlıdır. Bu nedenle suçlularla mücadele etmek ve şehrin eski ününe kavuşmasını sağlamak için gizli Arrow kişiliğini yaratır.

Ancak Arrow’un yetkisi olmadan düzeni korumaya çalışırken kullandığı yöntemler bazılarının canını sıkmaktadır. Dedektif Quentin Lance’in en büyük dileği (Oliver’ın eski kız arkadaşı Laurel’in babası) Arrow’u yakalamaktır. Bir süre sonra Oliver’ın dönüşünden çevresindeki bazı insanların memnun olmadığı da anlaşılır… Oliver’ın annesi Moira’nın oğlunun geçirdiği deniz kazasıyla ilgili daha çok şey biliyordur..

Arrow 8.Sezon 1.Bölüm izle, Arrow 8.Sezon 2.Bölüm izle, Arrow 8.Sezon 3.Bölüm izle, Arrow 8.Sezon 4.Bölüm izle, Arrow 8.Sezon 5.Bölüm izle, Arrow 8.Sezon 6.Bölüm izle, Arrow 8.Sezon 7.Bölüm izle, Arrow 8.Sezon 8.Bölüm izle, Arrow 8.Sezon 9.Bölüm izle, Arrow 8.Sezon 10.Bölüm izle, Arrow 8.Sezon 11.Bölüm izle, Arrow 8.Sezon 12.Bölüm izle, Arrow 8.Sezon 13.Bölüm izle, Arrow 8.Sezon 14.Bölüm izle, Arrow 8.Sezon 15.Bölüm izle, Arrow 8.Sezon 16.Bölüm izle, Arrow 8.Sezon 17.Bölüm izle, Arrow 8.Sezon 18.Bölüm izle, Arrow 8.Sezon 19.Bölüm izle, Arrow 8.Sezon 20.Bölüm izle, Arrow 8.Sezon 21.Bölüm izle, Arrow 8.Sezon 22.Bölüm izle, Arrow 8.Sezon 23.Bölüm izle, Arrow izle, Arrow Türkçe Dublaj izle, Arrow 8.Sezon izle, Arrow son bölüm

Arrow 8.Sezon 2019 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Arrow: Season 8 filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

7.6/10 29421
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR