Rastgele Film
Yukarı Çık
0
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Aşk Engel Tanır Mı? izle
6.2

 431İZLENME

6.2İMDB

 97 SÜRE

YIL 2016

Liseden üniversiteye geçmek için uğraşan Matt, utangaç ve cılız bir çocuktur. Gözünü de bir yamayla kapatmıştır. Sınıf arkadaşları Matt’ın gözünü kapattığı yama ile dalga geçmekte ve bazen o yamayı Matt’ın gözünden çıkarmaktadır. Aynı sınıfta okuyan Jill adındaki bir kız da çok şişmandır. Bu iki genç, biyoloji dersinde bir arada otururlar ve gün geçtikçe birbirlerine aşık olurlar. Zamanla birbirine seven bu iki gençten Jill, üniversiteyi kazanır.
Üniversite gittikten sonra zayıflayan Jill, çok güzel bir kız olur. Bundan sonra iki gencin ilişkileri karmakarışık bir hal alır. Çünkü Matt, Jill’in yanında kendini kötü hissetmekte ve küçük görmektedir. İki gencin aralarında sürekli sorunlar başlar ve ilişkileri zedelenir.

Aşk Engel Tanır Mı? 2016 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Some Freaks filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

6.2/10 107
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR