Rastgele Film
Yukarı Çık
0
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Aşkın Krallığı izle
6.8

 178İZLENME

6.8İMDB

 111 SÜRE

YIL 2016

Seretse Khama (David Oyelowo), Güney Afrika’da bulunan Botswana halkının veliaht kralıdır. Londra’da eğitim görmekteyken katıldığı bir partide, Ruth Williams(Rosamund Pike) ile tanışır. Ruth, Sereste’nin barışçıl planlarından ve siyasi vizyonundan çok etkilenir. İkili arasında doğan yakınlaşma kısa sürede aşka dönüşür. Tamamen farklı kültürlerden gelen çiftin kısa sürede evlenmesi, aileleri ve ülkelerinden tepki görse de sosyal ayaklanmaları fırsat bilen çift, ırkçılık karşıtı ve barış yanlısı fikirlerinin mücadelesini verirler. Hem İngiliz hem de Güney Afrika yönetimi bu mücadeleyi engellemeye çalışır. Güney Afrika, çiftin ayrılmasını yoksa İngiliz devleti için hayati önemi olan yeraltı kaynaklarının ihracatının durdurulacağını bildirir.
Film, Botswana Devletinin ilk başkanı Seretse Khama ve eşinin gerçek hikayesinden sinemaya uyarlanmıştır.

Aşkın Krallığı 2016 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. A United Kingdom filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

6.8/10 4339
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
“Aşkın Krallığı” filminde 2 Yorum bulunuyor.
 • Safa

  Site Mükemmel
  *İMDb puanı ile bilgilendirmiş
  *Şık Tasarımlı
  *Nerdeyse Popüler Çoğu Film var
  *Reklam Yok
  *Kalite Muazzam

 • melekang

  ÇOK GÜZEL TAVSİYE EDERİM DÜNYAYI SÖMÜRENLER HEP AYNI ÜLKELER HİÇ DEĞİŞMİYOR NE GARİP DEĞİL Mİ.. KENDİSİNİN EFENDİSİ OLAMAYN ÖZGÜRLEŞMİŞ SAYILMAZ,İZLEYİN İYİ SEYİRLER…..