Rastgele Film
Yukarı Çık
0
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Asla Vazgeçme izle
6.5

 305İZLENME

6.5İMDB

 131 SÜRE

YIL 2008

Afrika asıllı bir Amerikan ailesinin para ile imtihanın anlatıldığı bir film. Ailede babanın hayatı için 10.000 dolar tutarında bir hayat sigortası yaptırılır. Babanın ölmesi ile birlikte ailenin fertleri kendilerine kalan 10.000 doları kendi istediklerini yapmak için harcamak ister. Anne Lena kocası sağken yapmayı düşündükleri hayallerini gerçekleştirmek ister.
Ailenin büyük oğlu Walter Lee ailesini maddi sıkıntılardan kurtarabilmek için içki fabrikasına yatırım yapmayı isterken ailenin küçük kızı Beneathe ise üniversite masraflarını karşılamak ister. Ailenin diğer fertlerinin de bu 10.000 dolar ile ilgili kendilerine göre fikirleri vardır. Ancak aile üyelerinin bazıları sonunda hedeflerini gerçekleştirme fırsatı bulurken bazıları ise hayallerine veda eder.

Asla Vazgeçme 2008 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. A Raisin in the Sun filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

6.5/10 152
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR