Rastgele Film
Yukarı Çık
55
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Aslan Kral izle
6.9

 6.519İZLENME

6.9İMDB

 118 SÜRE

YIL 2019

Aslan kral yavru bir aslan olan Simba’nın maceralarını anlatıyor. Simba ormanın kralı olan babası Mufasa’ya hayran bir yavrusu olarak mutlu bir hayat sürmektedir. Fakat Simba sinsi amcası Scar’ın planlarından habersizdir. Scar, kral olmak için fırsat kollamaktadır. Bunun için Simba’nın babası Mufasa’yı öldürüldükten sonra Simba için tehlike baş gösterir. Simba amcasının ihaneti ve babasının ölümü ile sürgüne gider. Simba zamanı geldiğinde amcasından hakkını alacak ve yaptıklarının bedelini çok ağır ödetecektir.
Genç Simba’nın cesur ve cesaretli babası Mufasa’yı orjinal filmde de karakteri seslendiren usta oyuncu James Earl Joney seslendiriyor.

Aslan Kral 2019 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. The Lion King filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

6.9/10 67986
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR