Rastgele Film
Yukarı Çık
2
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Aslında Sen de Benim Gibisin izle
6.6

 396İZLENME

6.6İMDB

 119 SÜRE

YIL 2017

“Same Kind of Different As Me” isimli romandan uyarlanmış bir film olan Aynı Benim Gibi Değişik adıyla Türkçe’ye uyarlanmıştır. New York Times tarafından yılın en iyilerine aday olmaya layık olarak nitelendirilmiştir. Duygusal hikayenin gerçek bir hayattan uyarlanmış olması da bir diğer ilgi çekici detaydır.
Filmde insan ruhunun ne kadar güzel yönlerinin olabileceği anlatılmak isteniyor. Başarılı bir galerici olan Ron Hall ve güzeller güzeli karısı Debbie’nin ilişkisine dışarıdan bakıldığında hiç bir pürüz görünmemektedir. Ancak evlilikleri ve birbirleriyle olan ilişkileri evsiz bir adam adamla arkadaşlık kurmaları sonucunda ciddi şekilde sorgulanacaktır. Üçlünün hayatı derinden sarsılmaya ve eleştirilmeye başlanacaktır.

Aslında Sen de Benim Gibisin 2017 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Same Kind of Different as Me filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

6.6/10 924
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR