Rastgele Film
Yukarı Çık
0
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Av izle
5.1

 379İZLENME

5.1İMDB

 91 SÜRE

YIL 2017

Bir çift evde yaşarken iki haydut bu çiftin evlerine saldırır. Saldırı esnasında erkek olan taraf haydutlar tarafından vurularak öldürülür. Bu esnada kız yani Ayşe evden kaçarak otoyola ulaşmayı başarır. Ancak iki haydut Ayşe’nin peşini bırakmaz hatta iki kişiden daha destek alarak 4 kişi Ayşe’nin peşinden gider. Ayşe kaçtıkça şehirden uzaklaşır ve kendini ormanda bulur. Tek amacı onu takip eden ve öldürmek isteyen 4 kişiden kaçmaktır. Bu kaçış için Ayşe’nin daha acımasız ve yırtıcı olması gerekmektedir.
Ayşe’yi takip edip öldürmek isteyenlerin amacı ise oldukça açıktır. Eğer Ayşe öldürülürse namuslarının temizleneceğini düşünen kocası, kardeşi ve iki akrabası bu kovalamayı sürdürür. Babası ise haydutlara destek olur.

Av 2017 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Happy Hunting filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

5.1/10 307
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR