Rastgele Film
Yukarı Çık
1
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Ayrılık Acısıyla Baş Etmek izle
6.2

 198İZLENME

6.2İMDB

 104 SÜRE

YIL 2018

Peru’lu bir kadının içsel yaşamı hakkında hoş paylaşımlar yapılan filmde, oldukça çarpıcı sahnelere yer veriliyor. Geçmişte yaşadığı duygusal sorunlar sebebiyle yalnız kalan ve kalbi kırık olan reklam yazarı kadın, yalnız bir kadının yaşamdaki sıkıntılarına dair internette bir blog sayfası açmaya karar verir. Açtığı bu sayfadan bir umudu yoktur, ancak yalnız olduğu için vakit geçirmek ister.
Kadın, bir gün bilgisayarını açtığında çok şaşırır ve sayfasının olağanüstü boyutlarda takip edildiğini anlar. Romantik ve duygusal olan bu film, bekar olarak yaşamaya çalışan bir kadının yaşadıkları tüm ayrıntı ve görsellerle, sıcak ve samimi olarak anlatıyor.

Ayrılık Acısıyla Baş Etmek 2018 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. How to Get Over a Breakup filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

6.2/10 251
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR