Rastgele Film
Yukarı Çık
0
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Babamın Külleri izle
4.8

 154İZLENME

4.8İMDB

 100 SÜRE

YIL 2018

Orjinal konusuyla dikkat çeken sorry for your loss 2018 filminde, bir babanın vasiyetinin gerçekleştirme çabası işleniyor. Babasını ani bir ölüm sonucu kaybeden Ken, memleketine dönmüştür. Ken babasının ölümünü bir türlü kabullenemiyor ve yas tutuyordur. Cenaze işlerini tamamladıktan sonra bir süre içine kapanır.
Ardından memleketinde karşılaştığı bazı kişilerden babası hakkında bilmediği ve ilginç olan gerçeklerle yüzleşerek daha zorlu bir sürece girer. Bu süreçte babasının vasiyetini öğrenir. Babasının vasiyeti son derece ilginçtir. Babası vasiyetinde öldükten sonra küllerinin çok sevdiği futbol takımının stadyumuna dökülmesini istemiştir. Bunu öğrenen Ken, büyük bir girdabın içine düşer. Çünkü babasının son isteği Ken için yapılması neredeyse imkansız olan bir görevdir.

Babamın Külleri 2018 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Sorry for Your Loss filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

4.8/10 41
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR