Rastgele Film
Yukarı Çık
4
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Back Roads izle
6.7

 740İZLENME

6.7İMDB

 101 SÜRE

YIL 2018

Harler Altmyer, annesi bir tacizci tarafından öldürülen ve bunun üzerine üç genç kız kardeşi ile birlikte hayatına devam etmeye çalışan bir adamdır. Kendisini kız kardeşlerine bakmak zorunda hisseden Harler’i zor ve sıkıntılı günler beklemektedir. Eğitimine devam edemeyen Harler, zorlu bir yaşama adımını atmıştır. Acı veren ve zorluklarla dolu olan geçmişini bir kenara atmak isteyen Harler’in bir gün bütün hayatı değişir.
Çünkü kendisinden daha yaşlı ve evli bir kadına aşık olmuş ve her şeyi onda bulacağına inanmıştır. Hayatına bu kadınla beraber devam eden Harley, öğrendikleri karşısında tamamen değişmek zorunda kalır ve bu kadınla tanıştıktan sonra bilmediği birçok şeyi öğrenir.

Back Roads 2018 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Back Roads filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

6.7/10 225
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR