Rastgele Film
Yukarı Çık
2
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Bakış Açısı izle
6.6

 487İZLENME

6.6İMDB

 90 SÜRE

YIL 2008

ABD Başkanı Ashton İspanya’ ya ziyarete gelmiştir. ABD gizli ajanları Thomas Barnes ve Kent Taylor başkanı korumakla görevli gizli ajanlardır. İspanya’ ya gelişinden kısa bir süre sonra Başkan Ashton kalabalığın içinde vurulur.
Başkanın konuşmasını izlemeye gelen Howard Levis suikast görüntülerinin elinde olduğunu iddia eder. Bir diğer tanık da ABDli ünlü televizyoncu Brooks’tur. Ancak başkanın suikasti ile ilgili başka görgü tanıkları da vardır. Ajanlarımız görgü tanıklarıyla görüşürken tanıkların birbirinden farklı hikayeler anlattığını fark eder. Bu durum ajanlarımızın işlerini zorlaştırmakta ve gerçek suçluya ulaşmalarını engellemektedir. Bunun üzerine ajanlarımız hem tanık ifadelerini hem de suikast görüntülerini değerlendirerek gerçek suçluyu bulmaya çalışır.

Bakış Açısı 2008 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Vantage Point filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

6.6/10 21420
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR