Rastgele Film
Yukarı Çık
2
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Baraka izle
6.3

 276İZLENME

6.3İMDB

 132 SÜRE

YIL 2017

Fantastik bir yapım olan film, canlarından çok sevdikleri ve gözlerinden bile sakınmaya çalıştıkları kızı Missy bir baraka da kaybolur ve hiç kimse nerede olduğunu konusunda hiçbir şey bilmez, görmez. Her yolu deneyip her taşın altına bakan babası kafayı yemek üzeridir. Aradan uzun zaman geçtikten sonra bir kapısı çalar ve bir zarf içinde adına yazılmış bir not alır. Kayıp olan Missy ile ilgili olan bu notta kızının kaybolduğu yere yani barakaya tekrardan bakmasını ve gözünden kaçan bir çok şey olduğunu söylüyor. Aldığı bu nota pek bir anlam vermese de barakaya giden çaresiz baba büyük olayların döndüğü bir kurgu içinde kendini bulur.

Baraka 2017 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. The Shack filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

6.3/10 4912
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
“Baraka” filminde 28 Yorum bulunuyor.
 • Film Seyircisi

  Bu kadar çarpık bir Tanrı inancı ve bakış açısı nasıl olur anlamıyorum. Mevcut Hristiyanlık inancının bakış açısıda olsa aslında tam bir pagan bakış açısı. Filmi seyredince Müslüman olduğuma bir kez daha şükrettim. Gereksiz bir film, biraz sıkıcıda gelebilir.

 • Turhan Vural

  Rahmân ve Rahîm olan Allah’ın ismiyle.
  Allah’dan başka hiç bir ilah yoktur. O, daima yaşayan, daima duran,
  bütün varlıkları ayakta tutandır. O’nu ne gaflet basar, ne de uyku.
  Göklerdeki ve yerdeki herşey O’nundur. O’nun izni olmadan huzurunda şefaat etmek kimin haddine! Onların önlerinde ve arkalarında ne varsa hepsini bilir.
  Onlar ise, O’nun dilediği kadarından başka ilminden hiçbir şey kavrayamazlar.
  O’nun hükümdarlığı, bütün gökleri ve yeri kucaklamıştır. Her ikisini görüp gözetmek,
  ona bir ağırlık da vermez. O, çok yüce, çok büyüktür. Bakara 255
  De ki; O Allah bir tektir.
  Allah eksiksiz, sameddir (Bütün varlıklar O’na muhtaç, fakat O, hiç bir şeye muhtaç değildir).
  Doğurmadı ve doğurulmadı.
  O ’na bir denk de olmadı. İhlas süresi
  Eğer kullarım sana Benden soracak olurlarsa, iyi bilsinler ki Ben çok yakınım: Bana dua edenin çağrısına hemen karşılık veririm. Öyleyse onlar da Bana karşılık versinler ve Bana tam güvensinler ki, hak yoluna yöneltilsinler. Bakara 186

 • Turhan Vural

  Adamlar kendi inançlarını empoze etmek için milyon dolarlık film çeviriyorlar.

 • Umut

  Duygularına tercuman oldun emeğine sağlık Turhan kardeş….

 • Turhan Vural

  Kusura bakma Admin kardeş. ALLAH razı olsun senden..Hakkını Helal et..

 • Admin

  Kusurluk bir sorun yok yorum sistemimizin nasıl çalıştığını bilmediğiniz için bir anlık sinirle olur böyle şeyler yorumlarınızı yazdıktan sonra admin onayına sunulur bizlerde ilk fırsatta gelen tüm yorumları tek tek okuyup onay veririz bu bazen 1 saat içinde bazen 1 gün sonra olur bu yüzden yorumlarınız hemen gözükmez : )
  Bu arada hakkımız varsa helal olsun, ALLAH sendende razı olsun.

 • baktims

  allahın affedici olduğunu güzelce anlattiği ayrıca cennet ve cehennemin her koyunun kendi bacağından asıldığını uzun lafın kısası uzktan yakından bir çok dinin ortak noktalarının aşa yukarı aynı olduğunu anlatan yapım.farklı bakış açısıyla izleyecek olan izlemesin. yorumlarınıda kendilerine saklasın derim. binevi bizim tv de ki beşinciboyut gibi birşey oluşmuş.