Rastgele Film
Yukarı Çık
21
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Batman: Kızıl Başlık Altında izle
8.0

 4.962İZLENME

8.0İMDB

 75 SÜRE

YIL 2010

Batman’in ezeli düşmanı Joker, Batman’in yardımcısı Robini önce esir almış sonra da öldürmüştür. Robin’in ölümüne neden olan Ra’s al Ghul, pişmanlık duyarak Robin’i tekrar hayata döndürür. Fakat Robin, ölümünden dolayı zarar görmüştür ve eski halinden çok farklı bir ruha dönüşmüştür. Robin artık, Red Hood adını almıştır ve suçlularla kendine has bir şekilde mücadele etmektedir. Bu mücadelesini de Batman’a rakip olarak yapmaktadır.
Batman, Red Hood’un uyguladığı mücadele yöntemine karşı çıkar ve bu iki kahraman karşılaşırlar. karşılaşmadan önce ise, Batman Red Hood hakkında araştırma yapmış ve aslında ölen Robin’in ruhu olduğunu öğrenmiştir. Batman öğrendiği bu bilgi ve prensipleri arasında zor bir kararın arifesindedir.

Batman: Kızıl Başlık Altında 2010 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Batman: Under the Red Hood filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

8.0/10 24631
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
“Batman: Kızıl Başlık Altında” filminde 1 Yorum bulunuyor.