Rastgele Film
Yukarı Çık
5
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Batman Ve Harley Quinn izle
5.9

 447İZLENME

5.9İMDB

 74 SÜRE

YIL 2017

Batman ve Nightwing, Poison Ivy ve Floronic Man’ın (Jason Woodrue) birlikte hareket ettiklerini keşfeder. Bunun üzerine Batman ve Nightwing ikilisi; onların nerede saklandığını öğrenmek için, Ivy’nin en yakın arkadaşı ve Joker’in sağ kolu olan Harley Quinn’i aramaya karar verirler. Batman, A.R.G.U.S.’den bilgi alırken, Harley’i bulma işini Nighting’e bırakır.
Nightwing, Harley’i bulur ve kendilerine yardım etmesi konusunda onu ikna eder. Harley, Shrubby isimli eski tanıdığı birinden Ivy’nin takıldığı yeri öğrenir ve hep birlikte oraya giderler. Ivy, arkadaşının Batman’e yardım ettiğini görünce oldukça üzülür. Ivy ile birlikte laboratuvarlarını yakarak kaçarken, Jason Woodrue Dr.Goldbloom’u konuşmaması için ölümcül bir şekilde yaralar. Ancak, ölmekte olan Dr.Goldbloom, ikilinin bataklık kimyasallarının bulunduğu Louisiana’ daki Slaughter Swamp’a doğru gittiğini söyler.
En ufak bir yanlış hesaplamanın bile insan ırkının yok edilmesiyle sonuçlanabileceğinin farkında olan Batman ve arkadaşları, Ivy’yi çılgın planlarını durdurmaya ikna etmek için hemen peşlerine düşerler. Batman ve Nightwing, Woodrue’u nasıl durduracağını düşünürken, Harley’in söyledikleri ile durum bir anda değişir.

Batman Ve Harley Quinn 2017 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Batman and Harley Quinn filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

5.9/10 1431
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
“Batman Ve Harley Quinn” filminde 4 Yorum bulunuyor.