Rastgele Film
Yukarı Çık
0
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Battle izle
6.0

 560İZLENME

6.0İMDB

 95 SÜRE

YIL 2018

Dram tarzındaki filmin kahramanı Amalie adında bir genç kız. Amalie el bebek gül bebek yetişmiş bir kızdır. Ancak umulmadık bir sebeple birdenbire tüm mal varlığını ve ailesini kaybeder. Ne yapacağını bilmez halde olan Amalie, bir süre büyük sorunlar yaşar ve zor durumda kalır.
Amalie’nin hayatı girdiği bir ortamda tesadüfen tanıdığı Michael’i gördüğünde değişecektir. Hip hop tarzı müzik yapan Michael, Amalie’ye hayatın zorluklarından kurtulması için derin bir aşk yaşatacaktır. Sıcacık bir dram için filmi izleyebilirsiniz. Kimsesiz bir kızın acınası haline değinen film izleyiciyi Amalie’ye yardım etme hissi kazandırıyor. Hoş dans sahneleriyle bezeli, zaman zaman düşündüren, zaman zaman hislendiren çarpıcı bir film.

Battle 2018 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Battle filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

6.0/10 355
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR