Rastgele Film
Yukarı Çık
1
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Bay Hiçkimse izle
7.8

 517İZLENME

7.8İMDB

 141 SÜRE

YIL 2009

Günümüzden uzaktaki bir zaman diliminde yer alan senaryosu ile dikkat çeken film oldukça beğeni almıştır. Takvimler 2092 yılını gösterdiğinde ölümlü olarak hala yaşamını sürdüren tek insan 117 yaşındadır. 117 yaşındaki bu insanın adı ise Nemo’dur. Nemo son anlarını yaşadığını yakından hissetmektedir.
Bir gün yarı uyur yarı uyanıkken çocuk yaşta yaşadığı ve hala unutmadığı bir hatırası aniden gözünde canlanır. Annesi ile trende bekleyen Nemo trenin kalkmak üzere olduğunu fark eder. Trene binmek ve binmemek arasında bir karar vermesi gereken Nemo bu durumdan kaynaklanan sayısız olasılığın var olduğunu fark eder. Bu olasılıklar ise filmde konu edinecek izleyici ile sorgulanacaktır.

Bay Hiçkimse 2009 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Mr. Nobody filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

7.8/10 15847
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR