Rastgele Film
Yukarı Çık
18
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Be My Slave izle
5.3

 5.365İZLENME

5.3İMDB

 96 SÜRE

YIL 2012

Film Be My Slave 2012 12 yıllık esaret dönemi ve özgürlüğü kısıtlanmış özgürlüğünü geri kazanmak için uğraşan garip bir adamın hikayesini anlatıyor.
1841 yılında New York’ta yaşamını sürdüren Solomon Northup, hayatının çoğunu müziğe adamış siyah ırklı bir adamdır. Ailesiyle beraber yaşayan bu adam, rahat ve istediği her şeyi yapabildiği için mutlu biridir. Ancak bir gün aldığı müzik işi için 2 yabancı adamla tanışmak zorunda kalır.
Çalışmak için Washington’a doğru yola çıkar. İnandığı ve mutlu olduğu bu medeni dünya bir anda alt üst olur. Çünkü tanıştığı iki kişi kendisini kaçırır ve Güney bölgesinde bir çiftlikte köle olarak çalışması için satarlar.

Be My Slave 2012 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Be My Slave filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

5.3/10 69
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR