Rastgele Film
Yukarı Çık
0
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Beğen.Paylaş.Takip Et. izle
5.1

 126İZLENME

5.1İMDB

 97 SÜRE

YIL 2017

2017 ABD yapımı olan Beğen.Paylaş.Takip Et., Glenn Gers tarafından yönetilen, baş rollerini Nate Hartley, Abraham Benrubi, Keiynan Lonsdale, Ema Horvath ve Michael Boatman’ın paylaştığı, gerilim ve romantik türde 97 dakikalık bir film.
Filmin konusu ise; günümüzde hastalık derecesinde bağımlılık haline gelen teknoloji bağımlılığının sebep olduğu, güvensizlik, endişe ve takıntı gibi olumsuzlukların gerçeğe yakın bir şekilde anlatıldığı filmde, Garret adlı en çok takip edilen youtube yıldızı ile kendisine aşırı hayranlık duyan ve sürekli internette takip eden Shell adlı takipçisi arasında başlayan romantik ilişkinin, Shell’in daha sonradan ortaya çıkan takıntıları sebebiyle içinden çıkılmaz bir hale dönüşmesi, çekilmez bir hale dönüşen kıskançlık duyguları ve olayların bu psikolojide gelişimi olarak özetlenebilir. Bir ders niteliğinde izlenebilecek psikoloji ağırlıklı bir film.

Beğen.Paylaş.Takip Et. 2017 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Like.Share.Follow. filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

5.1/10 568
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
“Beğen.Paylaş.Takip Et.” filminde 4 Yorum bulunuyor.