Rastgele Film
Yukarı Çık
6
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Benim Adım Khan izle
8.0

 817İZLENME

8.0İMDB

 165 SÜRE

YIL 2010

Rızvan Khan (Shahrukh Khan) çocukluğunu annesiyle (Zarina Vahab) ıssız bir bölgede yaşayan bir Müslümandır. Annesi vefat ettikten sonra Amerika’ya en küçük kardeşinin yanına ziyarete gider. Rızvan Khan Mandira (Kajol) isminde dul ve Hindu bir kadınla tanışıp âşık olur. Sonra bu kadınla evlenen Rızvan Khan Asperger sendromu hastasıdır.
Otizm rahatsızlığının bir çeşidi olan bu hastalık ömür boyunca süren, insanın etkileşimine ve iletişime zarar veren, insanda sınırlı ve tekrarlanan hal ve hareketlere yol açan beynin gelişimini olumsuz etkileyen bir rahatsızlıktır. 11 Eylül’den sonra Mandira’nın oğlu farklı gruplarca faşistler tarafından dövülerek öldürülür. Öldürülme nedeni annesi birisiyle evlendikten sonra Khan soyadını almış olmasıdır.

Benim Adım Khan 2010 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. My Name Is Khan filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

8.0/10 12886
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR