Rastgele Film
Yukarı Çık
3
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Benimle Dans Et izle
6.5

 1.120İZLENME

6.5İMDB

 104 SÜRE

YIL 2006

Film izlemek, insanın bilgi birikimini sanat yoluyla arttırabileceği ve izleyen kişiye farklı dünyalar ve farklı bakış açıları sunan bir aktivitedir. Her filmin konusu, hitap ettiği kitle ve filmin türü farklı olabilir. Eğer siz hem aksiyon hem de sanat sahneleri olan bir film izlemek istiyorsanız ve aynı zamanda size farklı bakış açıları sunmasını bekliyorsanız step up benimle dans et izle 2006 filmini izleyerek beklentilerinizi karşılayabilirsiniz.
Filmin başrol karakteri oldukça asi bir sokak çocuğudur. Kural tanımaz hareketleri yüzünden okuduğu okulun konferans salonuna zarar verir. Bu zarardan dolayı okul yönetimi tarafından toplumsal sorumluluk cezası alır ve çocuklarla ilgilenmeye başlar. Bu durumdan hiç hoşnut olmasa da orada bulunan dansçı bir kıza aşık olur ve kendi içindeki dans yeteneği ile tanışır.

Benimle Dans Et 2006 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Step Up filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

6.5/10 25481
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR